Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 21 Wołomin - 20.02.2011

20 Lutego 2011 roku rozegrane zostały Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 21 Wołomin. Mrozna aura (-12 stopni) nie odstraszyła wołomińskich wędkarzy od stawienia się na miejscu zbiórki o godzinie 8.00 (Zawody odbyły się na stawach w Zielonce)...

Podczas jednej czterogodzinnej tury najczęściej łowioną rybą była płotka, jednak to złowione leszcze zadecydowały o końcowej klasyfikacji zawodników/zawodniczek. Nowym mistrzem koła został Grzegorz Lenartowicz.

Po zakończeniu zawodów ryby zostały zważone i w doskonałej kondycji wróciły do wody, a zawodnicy udali się na zasłużony gorący posiłek przy którym wymieniali uwagi i doświadczenia zdobyte podczas zawodów. Medale i puchary najlepszym wręczył prezes koła Krzysztof Wytrykus. Na kolejne zawody w równie gorącej koleżeńskiej atmosferze zapraszamy już wkrótce.