Puchar Prezesa Koła - 4.09.2010r.

W pierwszych dniach września, wołomińscy wędkarze udali się do Giżycka nad kanał Łuczyński, aby wziąć udział w zawodach o Puchar Prezesa Koła nr 21 w Wołominie....

Pierwsi zawodnicy dotarli nad jezioro Niegocin już w piątek, gdzie czekały na nich wynajęte domki letniskowe. Czas do rozpoczęcia sobotniej rywalizacji sportowej przeznaczony został na treningi oraz spacery po mazurskich lasach w poszukiwaniu grzybów.

Tegoroczna edycja zawodów tradycyjnie była bardzo mocno obsadzona. W szranki o puchar stanęło 22 wędkarzy w tym ścisła czołówka, włącznie z zeszłorocznym zwycięzcą Krzysztofem Wytrykusem. Prestiż tej imprezy oraz cenne nagrody sprawiły, iż od początku nie brakowało emocji, a same zawody były bardzo widowiskowe.

Po czterech godzinach rywalizacji, sędziowie dokonali komisyjnego ważenia złowionych ryb i podliczenia punktów. Efektem czego był komunikat... iż Puchar Prezesa Koła nr21 w Wołominie, przez najbliższe 12 miesięcy będzie w rękach Pani Jolanty Siwek, która to wynikiem 5140 pkt dokonała prawdziwego wyczynu, pokonując wszystkich zawodników.

Nie był to jedyny triumf pani Jolanty, gdyż w parze z mężem Henrykiem zajęła pierwsze miejsce w kategorii rodzinnej, stając się jednocześnie multimedalistką tej imprezy.

Gdy sportowe emocje już opadły, wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na uroczyste ognisko, podczas którego najlepszym zawodnikom wręczono okolicznościowe dyplomy i przygotowane przez zarząd koła nagrody rzeczowe.