Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego

W dniu 4.10.2009 r. rozegrane zostały 5. eliminacyjne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego na Kanale Królewskim w Kobiałce. Były to ostatnie zawody okręgowe w tym roku, miano więc rozstrzygnąć całoroczne zmagania kół wędkarskich w dyscyplinie spławikowej. Zarówno drużynowo, jak indywidualnie nasze Koło zajmowało bardzo wysoką lokatę w rankingu.

Zawody rozegrane zostały tradycyjnie w jednej trzygodzinnej turze. Piękna złota polska jesień nie rozpieszczała zawodników nieustannym deszczem oraz smagając zimnym wiatrem. Możliwe, że taka aura spowodowała słabą współpracę ryb z wędkarzami z całego okręgu mazowieckiego.

Wyniki były słabe we wszystkich sektorach, jednak tego dnia liczył się wynik końcowy zmagań całorocznych, który nasze Koło miało bardzo dobry, bowiem jako drużyna nasi zawodnicy wywalczyli trzecie miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem!

Zawodnicy otrzymali okazały puchar oraz medale, które były nagrodą za ogromny trud i poświęcenie, jakie nasi wędkarze włożyli, aby osiągnąć tak dobry wynik końcowy!

Indywidualnie najlepiej wypadła nasza młodzież:

• Agata Gać w kategorii kobiet uplasowała się na drugiej pozycji,
  • Maciek Gać w kategorii U-18 zajął czwarte miejsce
  • Przemysław Możdzonek w kategorii U-22 miejsce piąte!

Całej drużynie i każdemu zawodnikowi indywidualnie gratulujemy odniesionych sukcesów oraz liczymy, że w kolejnych latach nadal będą tak wspaniale reprezentowali Koło numer 21.