CZY TWOJA KARTA WĘDKARSKA JEST WAŻNA ?!

CZY TWOJA KARTA WĘDKARSKA JEST WAŻNA ?!

Przypominamy, że
karty wędkarskie wydane przed dniem 31 stycznia 1997 r.
straciły ważność
Karty wędkarskie wydane po dniu 31.01.1997 r. są obecnie obowiązującym dokumentem uprawniającym do amatorskiego połowu ryb, dokumentem dożywotnim, nie wymagającym wymiany czy przedłużania
Co zrobić jeśli Twoja Karta Wędkarska jest nieważna ?
Zaopatrzyć się w 1 szt. zdjęcia do legitymacji, 
Uzyskać w sklepie INSEL ul. Sienkiewicza 23 Wołomin Zaświadczenie o zdanym egzaminie 
na kartę wędkarską, 
Udać się do Starostwa Powiatu Wołomińskiego ul. Prądzyńskiego 3, w godzinach jego pracy, mając przy sobie wspomniane zdjęcie oraz zaświadczenie o zdanym egzaminie. 

Informacje na ten temat godzin pracy Starostwa i jego kas znajdziesz tutaj:  http://www.bip.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=8
Uwaga: najwygodniej będzie pojawić w godzinach pracy kas nr 1 lub nr 4 (patrz link powyżej)
W pokoju nr 112 wypełnić podanie o wydanie karty wędkarskiej, złożyć zaświadczenie o zdanym egzaminie na kartę wędkarską. 
Następnie udać się do kasy Starostwa w celu wniesienia opłaty w wysokości 10 zł  za wydanie Karty wędkarskiej. 
Z pokwitowaniem za dokonanie wpłaty należy wrócić do pokoju nr 112, gdzie zostanie wydrukowana i wydana aktualna Karta wędkarska . 

Wędkarzu !!! 
Jeśli stwierdzisz, że Twoja Karta wędkarska wymaga wymiany dla swojej wygody zrób to przed opłaceniem składek za 2019 r. Nowy numer Karty wędkarskiej musi zostać wpisany do Karty Ewidencyjnej Wędkarza wypełnianej i składanej podczas opłacania składek za 2019 r. 

Wasze komentarze (0)