Klasyfikacja generalna Wołomin Cup 2018

Za nami druga edycja cyklu Zawodów Wołomin Cup 2018. Tabela pokazuje, że aby brylować w klasyfikacji trzeba było równo i dobrze połowić na dwóch, jak się okazało trudnych, wiosennych Łowiskach. Ryby odławiał prawie każdy, ale aby zajmować najwyższe miejsca trzeba było wykazać się wysokimi kwalifikacjami utrzymując je w trakcie długiej, pięciogodzinnej tury i sprawnie posługiwać się uklejówką, podczas polowania na drobnicę. Szczyt tabeli, póki co obsadzają zarówno Zawodnicy doświadczeni, jak i Ci z mniejszym stażem startów.

Do tej pory wystartowało 26 zawodników i zawodniczek. Szalenie cieszy, że pojawiły się nowe osoby, które nie brały do tej pory udziału w spławikowej czy taż gruntowej rywalizacji. Witamy Kolegów w naszej grupie i liczymy, że staniecie się stałymi bywalcami kołowych imprez.

Staramy się znaleźć nowe, możliwie atrakcyjne łowiska, nie dyskryminujące żadnej z dwóch dopuszczonych metod. Każda edycja jest dla nas nowym doświadczeniem i nauką z której wyciągniemy wnioski służące do organizacji kolejnych zawodów i to nie tylko w tym cyklu.

Trzymamy kciuki za wyniki wszystkich startujących w rywalizacji o popularnie zwany CUP.

W tym miejscu trzeba wspomnieć, że fundatorem głównej nagrody w Całym cyklu Zawodów jest sklep wędkarski INSEL. 

 

Wasze komentarze (0)