Nasi w Kadrze Okręgu Mazowieckiego 2020

Zarząd Okręgu pod koniec zeszłego roku podjął uchwałę w sprawie powołania składu 

Kadry Okręgu Mazowieckiego na 2020 rok. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Zawodniczka i Zawodnicy naszego Koła zostali powołani do tego elitarnego grona. 

Dyscyplina spławikowa 

W kategorii kobiet reprezentowana będzie przez naszą aktualną mistrzynię Koła w tej dyscyplinie, koleżanką Magdalenę Biedrzycką. W najmłodszej kategorii wiekowej, kadetów U15 powołanie otrzymał kolega Damian Kostrzewa. Dla porządku trzeba dodać, że Damian jest również aktualnym mistrzem Koła w swojej kategorii. 

Dyscyplina gruntowa 

W tej nowej, zdobywającej przebojem nasze łowiska dyscyplinie, zwanej z angielskiego feederem naszym kadrowiczem został kolega Paweł Has, aktualny mistrz Koła w łowieniu z koszyczkiem zanętowym . 

W tym miejscu można byłoby zakończyć pisząc po prostu, że gratulujemy naszej Koleżance i Kolegom, 

i tak oczywiście jest ! Trzeba jednak dodać, że wyrażamy również uznanie Rodzinom i Bliskim naszych Kadrowiczów dzielących czas, którego wszystkim nam tak bardzo brakuje, z pasją i zaangażowaniem, znajdując drogę do kompromisu. Pozwala on na pogodzenie codziennych obowiązków z treningami, przygotowaniami a wreszcie startami w samych zawodach, po których często wracamy tak zmęczeni, że trudno się jest rzeczowo porozumieć  

Dziękujemy również trenerowi i mentorowi drużyny spławikowej Wojtkowi Kamińskiemu, 

za zaangażowanie i determinację w przekazywaniu czasem rzec by można „prawd objawionych”, które powoli stają się „oczywistymi oczywistościami”  i częścią zawodniczego rzemiosła. 

Jak widać przynosi to efekty. 

Kilka słów należy się także wszystkim innym Zawodniczkom i Zawodnikom, którzy startując drużynowo i indywidualnie w zawodach okręgowych dołożyli cegiełkę do tego sukcesu. Kształtujemy się powoli jako drużyna, zaczynamy dostrzegać jak potrzebny jest przepływ informacji, dobrych informacji oraz budowanie wzajemnego zaufania. 

Podziękowania również dla Kapitana sportowego Koła – Piotrka Cudnego za to, że sprawy formalne związane z zawodami mamy zawsze pod kontrolą a przez to można skoncentrować się na tym co ważne czyli łowieniu.